Čo obsahuje plotový systém ZENTURO®

 
Panelový plot ZENTURO® sa skladá z drôtených zváraných sietí, ku ktorým sú špeciálne vytvorené stĺpiky a úchyty. Spoločne tvoria jednotný systém. Plotové polia sú široké 2 m.
Jednotná výroba a optimalizácia prvkov plotu vám umožní zjednotiť vzhľad. Pri montáži oplotenia oceníte ako všetky prvky do seba zapadajú. Ako detská stavebnica. Všetko má tiež rovnakú farbu a povrchovú úpravu.
Jedinečný dizajn oplotenia vytvára systém rovných drôtov, ktoré sú od seba vzdialené 5 a 10 cm. Na striedačku. Oká na plote si môžete vyplniť rôznymi prvkami - plastovými i kovovými. Sami si dokončíte konečný vzhľad plotu. Stanete sa dizajnérom vlastného plotu.

 
Zenturo_Referencie_1400x699_13

 
Čo sú gabióny pravdepodobne viete. Jedná sa o drôtené koše, do ktorých sa vkladajú kamene, prípadne iný prírodný materiál. Vznikne tak pekný vzhľad ohradenia pozemku, ktorý si každý všimne. Ich problémom je náročnosť na priestor. S pomocou Zenturo® plotového systému si však môžete vytvoriť gabióny široké iba 12 cm.
Gabióny ZENTURO® sa vytvoria ako "sendvič". Vo vnútri plotu je stĺpik ZENTURO®, ktorý je hrubý 12 cm. Z oboch strán stĺpika sa prichytia panely Zenturo® alebo Zenturo® Super. Vznikne tak priestor, do ktorého sa opatrne vloží výplň. Stĺpiky sú pevne zabetónované. Gabióny sú tak pevné a stabilné.
Ako výplň gabiónových stien si môžete vybrať akýkoľvek materiál. Jedinou podmienkou je rozmer. Nesmie byť menší ako 5 cm a väčší ako 12 cm. Vhodné sú kamene, drevo, kôra, sklo, plast. Vašej fantázii sa medze nekladú...

 
Zenturo_Referencie_1400x699_07

 
Aby pôsobil plot pekne, je vhodné, aby bol v rovnakom dizajne aj s bránou. Preto sa vyrábajú ako súčasť plotového systému Zenturo® aj brány. Krídlové i posuvné.
Krídlové brány Zenturo® sa vyrábajú vo verzii jednokrídlovej i dvojkrídlovej. V prípade záujmu sa môžu nainštalovať aj s diaľkovým ovládaním a pohonom. Výplňou brány je panel Zenturo®. Majú jednotnú farbu i povrchovú úpravu s plotom. Vytvárajú tak harmonický celok.
Posuvné brány Zenturo® sa vyrobia presne na mieru, podľa vašich potrieb a skutočného otvoru, ktorý potrebujete vyplniť. Najčastejšie sa dodávajú brány samonosné posuvné. Druhou variantou sú brány na koľajnici. Samozrejmosťou je otváranie na diaľkový pohon.

 
Zenturo_Referencie_1400x699_01

Chceli by ste vedieť, koľko môže stáť váš plot a brána ZENTURO®? Napíšte nám alebo zavolajte. Ponuku vám vypracujeme zadarmo.

shadow-ornament

Mám záujem o cenovú ponuku