Gabiónový múr ZENTURO®

 
shadow-ornament

Gabióny ZENTURO®

shadow-ornament

Gabióny sú hit! Spojenie oplotenia a prírodného materiálu pôsobí prirodzene, v súlade s okolím. Ak je to aj vašou voľbou, gabióny ZENTURO® vám budú určite vyhovovať.
Hlavným dôvodom, prečo si ich vybrať pre gabiónovú stenú sú šírka iba 12 cm, čo ušetrí miesto vo vašej záhrade. Inštalujú sa jednoducho a sú pevne zabetónované v zemi. Sú tak stabilné a pevné.
Na výplň gabiónov sa môže použiť rôzny materiál. Treba si dávať iba pozor, že je obmedzený šírkou 12 cm. Priemer materiálu by nemal byť menší ako 5 cm, inak sa môže vysypávať z plotu.

 
 
zenturo_stlpik_spider
Panely na bokoch stĺpika so spider úchytmi
zenturo_vrchny_pas
Vrch gabiónu sa prikryje drôteným pásom
gabion_zenturo_drevo
Vhodnou výplňou môže byť aj drevo či kôra

 
ZENTURO® stĺpiky sú vyrobené z pevného pozinkovaného plechu (zvonka i zvnútra), hrubého 2.0 mm. Následne je poplastovaný. Jeho farba je metalická antracitová.
Prierez stĺpika je 120x40 mm. Z oboch strán sa k stĺpikom inštaluje panel ZENTURO® a vznikne tak "sendvič". Dovnútra sa opatrne vkladá materiál a gabión je hotový. Preto, aby sa steny nevydúvali, prichytíte ich distančnými držiakmi. Na vrch sa obvykle dá drôtený pás.
Systém ZENTURO® vám umožní kreatívne využívať aj iné typy stĺpikov. Bekaclip® s priemerom 60 mm či dokonca Bekafor® ako uvidíte v galérii dolu.
shadow-ornament

Stĺpiky ZENTURO® pre gabióny

shadow-ornament


 
 
gabion_zenturo_lava
Lávové kamene so stĺpikom Zenturo
gabion_zenturo_lava
Lávové kamene so stĺpikom Zenturo
gabion_zenturo_kamene
Okrúhle kamene so stĺpikom Bekafor
 
gabion_zenturo_distancny
Distančný držiak dovnútra gabiónov
spider_uchyt01
Úchyt Spider pre stĺpiky Zenturo

Chceli by ste vedieť, koľko môže stáť váš plot a brána ZENTURO®? Napíšte nám alebo zavolajte. Ponuku vám vypracujeme zadarmo.

shadow-ornament

Mám záujem o cenovú ponuku